Головна / Чому ми?

Чому ми?

Jumbo Grill система для кейтерингу

У 10 разів краще, ніж інші!

55 патентів і свідоцтв в 37 країнах світу і 3 національні рекорди

  1. На JG-системі можна готувати будь-який продукт (м'ясо, риба, морепродукти, овочі, фрукти, равлики, бургери, млинці, яєчню і т.д.)
  2. JG-систему можна подовжувати до нескінченності забезпечуючи видачу величезної кількості готового продукту (гриля). Наприклад, ми можемо приготувати 1 тонну м'яса за 20 хвилин, 1 тонну овочів за 15 хвилин або 1000 тушок сибаса за 15 хвилин.
  3. Осередки JG-системи можна встановити паралельно, що дозволяє при мінімальній робочій площі за 15 хв приготувати 100 і більше найменувань гриль-продуктів.
  4. JG-система дозволяє рівномірно прожарювати продукти з 4 сторін, забезпечуючи насичений смак гриля.
  5. Тільки ми можемо приготувати 120 кг шашлику за 20 хвилин із залученням мінімальної кількості персоналу! Наприклад, 1 гриль-майстер і 8 помічників можуть працювати на 6 системах по 20 м, а це 120 м гриля! Цією кількістю можна нагодувати близько 500 осіб! І такий вихід можна забезпечувати кожні 25 хв.
  6. JG-система може працювати безперервно. Персонал може додавати / прибирати жар, регулювати відстань між вугіллям і гратами, без зупинки процесу приготування гриля.
  7. На будь-якому з етапів приготування гриля або підготовки до готування JG-решітка завжди має температуру продукту, розміщеного в ній на початку смаження, що виключає ефект опіку.
  8. Продукти, що готуються, можуть розміщуватися на жарку одночасно. JG-решітка легко повертається одночасно одним рухом, що дозволяє Шеф-кухарю видавати відмінну якість продукту, а власнику бізнесу мінімізувати людський фактор.
  9. JG-система супермобільна! 100 м системи, вміщається в мікроавтобус. Збирання /розбирання, дуже прості процеси і не потребують ніяких професійних навичок. Від самого приїзду на локацію до видачі першої порції готової продукції проходить не більше години.
  10. JG-система - це видовищно. Гості самі можуть брати участь у всіх процесах приготування. Збирання, жарка, розбирання і подача. JG-система ідеально підходить для Team Building.

В даний момент ми працюємо над випуском JG- системи на газу з використанням лавового вугілля, що забезпечить значну економію витрат на енергоносії та зменшить кількість персоналу.